Auto ķīmiskā tīrīšana

Cik gan patīkami ir braukt tīrā mašīnā! Bet ar laiku uz sēdekļu apvalka sāk parādīties traipi, šķirbās nokļūst putekļi, bet iekšējais materiāls pārstāj būt tik spīdīgs un pievilcīgs.

Virsbūves pulēšana

Jauns automobilis ir tik gluds un skaists! Bet, diemžēl, uz tā virsmas noteikti parādīsies skrāpējumi un buktītes. Virsma tiek bojāta un kaut kur parādās rūsa.

Lukturu pulēšana

Ne tikai automobiļa virsbūve, bet arī lukturi noklājas ar maziem skrāpējumiem, samazinās to spēja izvairīties no sāls un citu reaģentu iedarbības – tie ar laiku nodzeltē vai arī paliek miglainas.

Smaku neitralizācija salonā

Pat nesmēķējošu un akurātu autovadītāju mašīnas salonā var parādīties nepatīkama smaka: kaut ko nejauši izlēja, nokrita vai palika nepamanīts ēdiena gabals, tika pārvadāts dzīvnieks.

Keramiskā pārklāšana

Automobiļa pārklāšana ar speciālu līdzekli uz silīcija bāzes padara to skaistāku, bet kas ir vēl svarīgāk – nodrošina tam lielisku aizsardzību.

Virsbūves apstrāde ar nano-vaska pārklājumu

Virsbūves pārklāšana ar nano vasku mašīnai piešķirs skaistu, spoguļveidīgu spīdumu, bet kas ir pats galvenais – aizsargās to no dažādām nepatīkamām mijiedarbībām!

Salona apstrāde ar nano-hidrofobo pārklājumu

Nano-hidrofobais pārklājums iekļūst dziļi audumā un uz katra diedziņa izveido ļoti plānu un nemanāmu plēvi. Tā no sevis atgrūž šķidrumus gan no tekstila, gan ādas, zamža vai nubuka.

Vējstikla apstrāde ar antilietus pārklājumu

Antilietus pārklājums – tas ir pārklājums, kas uz stikla rada ļoti tievu, absolūti caurspīdīgu un neticami gludu plēvi. Pilieni pie tā nevar noturēties un ātri notek, vai arī, ja mašīna pārvietojas ar ātrumu lielāku par 40 km/h, tos vienkārši nopūš no stikla.

Jahtu, kemperu, lidmašīnu ķīmiskā tīrīšana

Jahtas, kempera vai lidmašīnas pasažiera apkārtesošajai videi ir jāatbilst atpūtai un jāļauj atslābināties. Tas ir iespējams tad, ja transporta līdzeklis ir tīrs un kopts.