Auto ķīmiskā tīrīšana

Ātri, kvalitatīvi, pieejami!

Auto ķīmiskā tīrīšana

Cik gan patīkami ir braukt tīrā mašīnā! Bet ar laiku uz sēdekļu apvalka sāk parādīties traipi, šķirbās nokļūst putekļi, bet iekšējais materiāls pārstāj būt tik spīdīgs un pievilcīgs.

Kaut kādā brīdī ar regulāro virspusējo salona tīrīšanu kļūst par maz. Tas nozīmē, ka ir pienācis laiks vērsties pie mums – pasūtīt auto ķīmisko tīrīšanu Rīgā.

Mēs tīram mašīnas jau daudzu gadu garumā – mūsu arsenālā ir tikai profesionāla un efektīva tehnika un tīrīšanas līdzekļi.

Tīrīšana tiek veikta rūpīgi un uzmanīgi – riska sabojāt virsmu vai arī pieliet vadības paneli nav vispār. Tiek izmantoti ekoloģiski līdzekļi, bet tie tāpat tiek kārtīgi izskaloti pēc tīrīšana, kas ļauj izvairīties no alerģijām un dod iespēju pilnībā izbaudīt svaiguma smaržu.

Rezultāts nemainīgi priecē klientus. Pēc salona ķīmiskās tīrīšanas:

  • pazūd vai arī kļūst maz pamanāmi pat paši vecākie traipi;
  • āda, zamšs vai tekstils pārstāj atspīdēt, to krāsa kļūst sulīgāka, audums paliek mīkstāks;
  • plastmasas un metāliskās virsmas atkal spīd kā jaunas;
  • pelējums un slimību izraisošas baktērijas;
  • tiek neitralizēta nepatīkama smaka;
  • auto stiklu mazgāšana no abām pusēm ir pieejama par papildu maksu.

Pēc klienta vēlmes mēs varam notīrīt ne tikai salonu, bet arī bagāžnieku. Varam apstrādāt mašīnu ar ūdens-traipu atgrūstošu līdzekli, kā arī piedāvāsim citus pakalpojumus, kas ir noderīgi Jūsu automobilim.

Automobiļa ķīmiskās tīrīšanas cena ir pieejama visiem. Vērsieties pie mums, un jau pavisam drīz Jūs saņemsiet nedalītu baudas sajūtu no braukšanas tīrā un patīkamā auto.