Jahtu, kemperu, lidmašīnu ķīmiskā tīrīšana

Ātri, kvalitatīvi, pieejami!

Jahtu, kemperu un lidmašīnu ķīmiskā tīrīšana

Jahtas, kempera vai lidmašīnas pasažiera apkārtesošajai videi ir jāatbilst atpūtai un jāļauj atslābināties. Tas ir iespējams tad, ja transporta līdzeklis ir tīrs un kopts.

Pie tam, salona netīrumi var nokļūt arī darba mehānismos un samazināt to kalpošanas laiku, kas ir bīstami un vienkārši nav pieļaujams.

Mūsu kompānijā strādā pieredējuši augstākās kategorijas speciālisti, kuri pārzina visas jebkura transporta attīrīšanas nianses un aspektus.

Piemēram, lidmašīnas ķīmiskajā tīrīšanā nedrīkst izmantot uzliesmojošus līdzekļus, jahtas bortu vajag apstrādāt ar tādu līdzekli, kas aizsargās koku no pūšanas, bet kemperos, kur cilvēki bieži dzīvo vairākas dienas pēc kārtas – jāpievērš uzmanība praktiski katrai šķirbai.

Jahtu, kemperu un lidmašīnu tīrīšanas laikā:

  • tīrām sienas, grīdas, griestus, mēbeles, paklājus un dekoratīvo apdari;
  • tīrām sanitārās telpas;
  • mazgājam logus, iluminatorus, spoguļus un citas stikla virsmas;
  • pulējam glancētās virsmas, kamēr tās nesāk spīdēt;
  • vajadzības gadījumā mazgājam virsbūvi (korpusu) no ārpuses, pielietojam hidrofobos, antikorozijas, antibakteriālos pārklājumus.

Jahtu, lidmašīnu un māju uz riteņiem ķīmiskās mazgāšanas cena Rīgā ir pieejama, bet rezultāts – lielisks. Transportlīdzeklis spīdēs no skaistuma un izskatīsies solīdi, kā arī tajā atrasties būs ļoti komfortabli. Var doties pēc jauniem iespaidiem!